Novinky

03.02.2020 Jarní prázdniny

V týdnu od 10. do 14. února 2020, v době jarních prázdnin okresu Ostrava, bude Dům dětí a mládeže Vratimov uzavřen. Probíhá pouze akce " Jarňáky" pro přihlášené děti. Pobočky FM mají normální provoz.

10.12.2019 Nabídka LDT 2020

Nabídka letních dětských táborů na rok 2020 zveřejněna 6. ledna 2020 po 8 hodině na webových stránkách Domu dětí a mládeže: www.ddmvratimov.cz sekce Tábory.

31.10.2019 Volná místa v kroužcích

Do kroužků s volnými místy se můžete přihlásit po dobu celého školního roku. Cenu vám případně upravíme.

NAŠE MAŽORETKY NA MISTROVSTVÍ EVROPY

18.04.2017 Mažoretky ZIK-ZAK Vratimov, fungující při Domě dětí a mládeže Vratimov, se o velikonocích 13. – 17. dubna 2017 zúčastnily v chorvatském Poreči Mistrovství Evropy v mažoretkovém sportu. Mistrovství se účastnilo 15 států v různých twirlingových kategoriích. Dům dětí a mládeže Vratimov reprezentovalo 21 děvčat. V kategorii senior - skupinová choreografie pompony se umístily se svým vystoupením “StarWars“ na krásném 4. místě. Přesto, že nedosáhly, jak se říká „ na bednu“, jejich vystoupení sklidilo v obecenstvu obrovský ohlas. Video z vystoupení.
Během pobytu jsme pro děvčata našli čas i na výlet lodí z Fažany do Národního parku Brijuni, který nám poodhalil krajinu v plném jarním rozpuku. Dozvěděli jsme se něco o chorvatské historii a po exkurzi jsme poseděli na slunečné pláži.
Závěrem patří gratulace děvčatům za předvedený výkon. Poděkování patří všem sponzorům a rodičům děvčat, bez kterých by se tato akce neuskutečnila. Jsou to zejména: Moravskoslezský kraj, Město Vratimov, DDM Vratimov. Děkujeme paní Lakomé za ušití krásných kostýmů. Děkujeme všem dalším rodičům, kteří pomáhali s přípravou. Nemohu zapomenout poděkovat za celoroční práci i trenérkám Haně a Andrei Mindekovým.
Renáta Böhmová, DDM Vratimov
 
„Děvčata, přijměte upřímnou gratulaci“.
Hana Nevrlá
ředitelka DDM Vratimov