Novinky

18.02.2020 Jarní prázdniny FM

V týdnu od 24. do 28. února 2020, v době jarních prázdnin okresu Frýdek-Místek, bude provoz na frýdeckých pobočkách uzavřen. Probíhá pouze akce " Jarňáky Paskov" pro přihlášené děti. Pobočky Vratimov a Václavovice mají normální provoz.

10.12.2019 Nabídka LDT 2020

Nabídka letních dětských táborů na rok 2020 zveřejněna 6. ledna 2020 po 8 hodině na webových stránkách Domu dětí a mládeže: www.ddmvratimov.cz sekce Tábory.

31.10.2019 Volná místa v kroužcích

Do kroužků s volnými místy se můžete přihlásit po dobu celého školního roku. Cenu vám případně upravíme.

Cvičný poplach v DDM Vratimov

10.11.2017 Ve čtvrtek 9. listopadu 2017 se asi o půl šesté večer vyvalil z prostor sálu v budově DDM Vratimov hustý dým. Budovou se ozvalo "HOŘÍ, HOŘÍ". Všechny děti na pokyn svých vedoucích opustily budovu únikovými východy. Paní recepční zavolala na 150. Během kratičké doby dorazili na místo vratimovští hasiči. Zjistili, že v budově se, i přes naši velkou snahu uprchnout, stále ještě nacházejí lidé. Hasičům se je podařilo zachránit a požár uhasit. Naštěstí se tentokrát jednalo o cvičný poplach. Jeho cílem bylo prověřit připravenost vratimovské jednotky sboru dobrovolných hasičů provádět záchranné práce při požáru budovy Domu dětí a mládeže Vratimov. Vzhledem k tomu, že se nám požární cvičení podařilo udržet v tajnosti, situace byla velmi podobná reálnému požáru. Zjistili jsme díky tomu, že jsme schopní velmi rychle reagovat, organizovaně opustit budovu a odvést všechny účastníky činností do bezpečí.
Děkujeme vedoucím kroužků za skvělou spolupráci, dětem za ukázněné chování a hasičům za brilantní hasičský zásah! Pro nás všechny to byl nezapomenutelný zážitek.
Hana Nevrlá, ředitelka DDM Vratimov