Novinky

18.02.2020 Jarní prázdniny FM

V týdnu od 24. do 28. února 2020, v době jarních prázdnin okresu Frýdek-Místek, bude provoz na frýdeckých pobočkách uzavřen. Probíhá pouze akce " Jarňáky Paskov" pro přihlášené děti. Pobočky Vratimov a Václavovice mají normální provoz.

10.12.2019 Nabídka LDT 2020

Nabídka letních dětských táborů na rok 2020 zveřejněna 6. ledna 2020 po 8 hodině na webových stránkách Domu dětí a mládeže: www.ddmvratimov.cz sekce Tábory.

31.10.2019 Volná místa v kroužcích

Do kroužků s volnými místy se můžete přihlásit po dobu celého školního roku. Cenu vám případně upravíme.

Sportovní den

13.12.2017 Druhou prosincovou sobotu jsme s mladými sportovci hráli fotbal a badminton v tělocvičně v Řepištích. Trenér Rosťa Pikonský dohlížel na dvě fotbalové disciplíny – fotbal družstev a soutěž v kopu na branku. V družstvech se na 3. místě umístili: Filip Křivánek - David Hrbáček, 2. místo obsadili Bobeš Kursa -Monika Richterová a vítězem byla dvojice Matyáš Harok - Václav Navrátil. V penaltách se počítaly body i za rodiče, na 3. místě se umístili Biedroňovi – Vojta a Michal; 2. místo Hrbáčkovi – David a David a vítězem se stali Pikonští – Filip a Rosťa.
V odpolední části se hrál badminton na třech kurtech. Středně pokročilí hráči bojovali ve dvou skupinách o medaile. A nakonec bronz získali: Vojta Šústal -Václav Moravec a Adriana Šoltýsková - Aneta Belasová, stříbro vybojovali Vojtěch Klimeš - Kateřina Klimešová a Matěj Fajkus a Vojtěch Šebesta a zlato si odvezli Ondřej Vajda – Jakub Štilárek a Tomáš Bortel - Antonín Hynčica.
V kategorii C, což jsou věkově nejstarší badmintonisté, se  na 3. místě umístila děvčata Jana a Petra Polachovy, stříbrnou příčku vybojovali Viktorie Votavová a Jan Gintner a nejlepšími  mladými badmintonisty se stali a zlatou medaili získali: Šimon Košťál a Dominik Kohut. Blahopřejeme medailistům a děkujeme všem ostatním hráčům a hráčkám za skvělé výkony, moc jste nás potěšili.
Děkujeme Obci Řepiště za finanční podporu a rodičům za vytvoření bezvadné atmosféry. Těšíme se 24. února 2018 opět v Řepištích.
Marcela Grácová a tým trenérů.