Novinky

18.02.2020 Jarní prázdniny FM

V týdnu od 24. do 28. února 2020, v době jarních prázdnin okresu Frýdek-Místek, bude provoz na frýdeckých pobočkách uzavřen. Probíhá pouze akce " Jarňáky Paskov" pro přihlášené děti. Pobočky Vratimov a Václavovice mají normální provoz.

10.12.2019 Nabídka LDT 2020

Nabídka letních dětských táborů na rok 2020 zveřejněna 6. ledna 2020 po 8 hodině na webových stránkách Domu dětí a mládeže: www.ddmvratimov.cz sekce Tábory.

31.10.2019 Volná místa v kroužcích

Do kroužků s volnými místy se můžete přihlásit po dobu celého školního roku. Cenu vám případně upravíme.

Dům dětí hledá vedoucí kroužků.

28.08.2019 Pracujete rádi s dětmi? Máte zajímavé nápady?
Podělte se o ně a přijďte pracovat do kolektivu vedoucích zájmových kroužků DDM Vratimov.
Hledáme vedoucí pro kroužky ve Vratimově a na pobočkách v Paskově, Řepištích, Žabni, Sviadnově, Václavovicích:
kamera, video a střih videa, divadelní, robotika a kybernetika za využití stavebnice LEGO Mindstorms, badatelské, jazykové, přírodovědné, technické, rukodělné, vaření, cukrářský, taneční (různé styly), počítačový, fotografický, výtvarný, bojová umění, apod.
Uvítáme nové trendy a rádi přijmeme tvořivé lidi, kteří mají co nabídnout.
Máme k dispozici vybavení pro různé druhy činností od běžných kluboven, přes výtvarné učebny až po vybavení pro práci internetové televize. Využíváme tělocvičny. Další možnosti na www.ddmvratimov.cz
Vedoucím kroužků nabízíme uzavření dohody o provedení práce (nejedná se o práci na celý pracovní úvazek a pracovní smlouvu) a příjemné prostředí pro tvořivé aktivity.
Požadavky: dovršení 18 let věku, bezúhonnost, dokončení středního vzdělání (výuční list, maturita), pedagogické vzdělání minimálně v rozsahu 40 hod kurzu pro pedagogy volného času vykonávající přímou dílčí pedagogickou činnost – toto vzdělání je možno si doplnit.
Bližší informace:
Hana Nevrlá – 604 670 737, h.nevrla@ddmvratimov.cz