Novinky

18.02.2020 Jarní prázdniny FM

V týdnu od 24. do 28. února 2020, v době jarních prázdnin okresu Frýdek-Místek, bude provoz na frýdeckých pobočkách uzavřen. Probíhá pouze akce " Jarňáky Paskov" pro přihlášené děti. Pobočky Vratimov a Václavovice mají normální provoz.

10.12.2019 Nabídka LDT 2020

Nabídka letních dětských táborů na rok 2020 zveřejněna 6. ledna 2020 po 8 hodině na webových stránkách Domu dětí a mládeže: www.ddmvratimov.cz sekce Tábory.

31.10.2019 Volná místa v kroužcích

Do kroužků s volnými místy se můžete přihlásit po dobu celého školního roku. Cenu vám případně upravíme.

Dotace na projekt „CELOROČKA“

03.09.2019 Dům dětí a mládeže Vratimov, příspěvková organizace, obdržel v dotaci ve výši 69 500 Kč na podporu pravidelné celoroční činnosti s dětmi a mládeží ve volném čase z dotačního programu Moravskoslezského kraje nazvaného Podpora volnočasových aktivit a informačních center pro mládež na krajské úrovni v roce 2019.
 
Cílem dotace je vytvoření a udržení podmínek pro pravidelnou činnost organizací zabývajících se volným časem dětí a mládeží a tím přispět ke smysluplnému trávení volného času dětí a mládeže ve věku od 6 do 26 let.
 
V projektu CELOROČKA se Dům dětí a mládeže Vratimov rozhodl pořídit nové vybavení pro kroužky, které svou činností přispívají k rozvoji zdravého životního stylu, pozitivně ovlivňují děti v oblasti pohybových aktivit, pobytu v přírodě a výživy.
 
V souladu s požadavky vedoucích kroužků bylo pořízeno:
 

  • sportovní vybavení, jako jsou žíněnky a tatami, tréninková závaží, badmintonové rakety a míčky,
  • vybavení pro outdoorové aktivity, například Nerf pistole, vysílačky,
  • nádobí a drobné spotřebiče pro tréninkovou kuchyňku, jako je kuchyňský robot, sada hrnců, sendvičovač, pánev WOK a další.
 
Věříme, že se dětem bude s novými pomůckami dobře pracovat.
 
DDM Vratimov