Novinky

18.02.2020 Jarní prázdniny FM

V týdnu od 24. do 28. února 2020, v době jarních prázdnin okresu Frýdek-Místek, bude provoz na frýdeckých pobočkách uzavřen. Probíhá pouze akce " Jarňáky Paskov" pro přihlášené děti. Pobočky Vratimov a Václavovice mají normální provoz.

10.12.2019 Nabídka LDT 2020

Nabídka letních dětských táborů na rok 2020 zveřejněna 6. ledna 2020 po 8 hodině na webových stránkách Domu dětí a mládeže: www.ddmvratimov.cz sekce Tábory.

31.10.2019 Volná místa v kroužcích

Do kroužků s volnými místy se můžete přihlásit po dobu celého školního roku. Cenu vám případně upravíme.

Jsme ve finále! Podpořte naše projekty v prodejnách Tesco!

20.01.2020 Dům dětí a mládeže Vratimov podal žádost o dotace u Nadace Tesco ve výzvě „Vy rozhodujete, my pomáháme“.
 
Nadace Tesco obdržela celkem 608 projektových žádostí. Naše projekty Mezigenerační piknik a Mezigenerační mosty hodnotitelé zařadili mezi tři nejlepší projekty v jednotlivých mikroregionech a postoupily tedy do hlasovací fáze projektu.
Od 20. ledna do 16. února budou mít zákazníci Tesco možnost hlasovat pro náš projekt v prodejnách Tesco Ostrava-Hrabová (projekt Mezigenerační piknik) a Tesco Frýdek-Místek na ulici Příborské (projekt Mezigenerační mosty), případně v dalších prodejnách v daném mikroregionu. Při každém nákupu zákazníci obdrží žeton, který následně využijí pro hlasování ve speciálních hlasovacích zařízeních u pokladní zóny.
Získané peníze máme v plánu použít na společné akce seniorů a mládeže, při kterých se budou tyto dvě generace společně učit, vzájemně si pomáhat, hrát si, bavit se, sportovat a třeba i piknikovat. Ale hlavně budou stavět mosty přes mezigenerační propast.
 
O nejvyšší nadační příspěvek ve výši 30 000 Kč budeme usilovat společně se dvěma dalšími postupujícími projekty. Více informací o dalších finalistech, prodejnách ve Vašem hlasovacím regionu a sčítání bodů bude postupně zveřejněno na webových stránkách programu: https://itesco.cz/pomahame/.
Budeme moc rádi, když svým žetonem obdaříte právě náš projekt.
 
Mgr. Lenka Havrdová
projektová manažerka