Novinky

03.02.2020 Jarní prázdniny

V týdnu od 10. do 14. února 2020, v době jarních prázdnin okresu Ostrava, bude Dům dětí a mládeže Vratimov uzavřen. Probíhá pouze akce " Jarňáky" pro přihlášené děti. Pobočky FM mají normální provoz.

10.12.2019 Nabídka LDT 2020

Nabídka letních dětských táborů na rok 2020 zveřejněna 6. ledna 2020 po 8 hodině na webových stránkách Domu dětí a mládeže: www.ddmvratimov.cz sekce Tábory.

31.10.2019 Volná místa v kroužcích

Do kroužků s volnými místy se můžete přihlásit po dobu celého školního roku. Cenu vám případně upravíme.

Křížem krážem Slezskou bránou - soutěž pro mladé duchem

12.05.2015 Kde uvidíte distinguované pány s prošedivělou skrání a pečlivě okostýmkované dámy, ehm, určitého věku hlasitě vykřikovat – musí přece přehlušit toho mladíka s mikrofonem - a zapáleně se dohadovat o každý bodík? No přece každé jaro v Paskově na zábavně-vědomostní soutěži Křížem krážem Slezskou bránou, která je obdobou stejnojmenné soutěže pro místní žáky základních škol. Její letošní třetí ročník za podpory svazku obcí Region Slezská brána tradičně pořádal Dům dětí a mládeže ve Vratimově. Ve čtvrtek 7. 5. 2015 se tak v paskovském kinosále opět sešli staří rivalové z obcí Slezské brány, aby ve třech kolech odpověděli na otázky z oblasti místní historie, průmyslu či přírody, zdravě se rozčílili i zasmáli a taky vyhráli. Soutěžilo se jako vždy o drobné věcné ceny, výlet po zajímavostech Slezské brány a především – o pověst toho nejchytřejšího seniora ve Slezské bráně! Tou se dalších dvanáct měsíců mohou pyšnit senioři z Paskova. Také dopolední šestý ročník vědomostní soutěž pro žáky základních škol Slezské brány má své vítěze - tým Řepišť za první stupeň a tým Sedlišť za druhý stupeň. Blahopřejeme a těšíme se za rok nashledanou. Míša Bělohlavá, Petr Macura a Dům dětí a mládeže Vratimov