Novinky

03.02.2020 Jarní prázdniny

V týdnu od 10. do 14. února 2020, v době jarních prázdnin okresu Ostrava, bude Dům dětí a mládeže Vratimov uzavřen. Probíhá pouze akce " Jarňáky" pro přihlášené děti. Pobočky FM mají normální provoz.

10.12.2019 Nabídka LDT 2020

Nabídka letních dětských táborů na rok 2020 zveřejněna 6. ledna 2020 po 8 hodině na webových stránkách Domu dětí a mládeže: www.ddmvratimov.cz sekce Tábory.

31.10.2019 Volná místa v kroužcích

Do kroužků s volnými místy se můžete přihlásit po dobu celého školního roku. Cenu vám případně upravíme.

O badmintonovém turnaji

05.06.2015 V sobotu 16. 5. 2015 se konal v Řepištích Badmintonový turnaj pro děti a mládež. Tentokrát rekordní počet mladých badmintonistů v počtu 82 bojovali o medaile ve třech výkonnostních kategoriích. Kategorie A - nejmladší účastníci byli rozděleni na dvě skupiny, přihlásilo se 14 týmů = 28 hráčů. Za tým DDM Vratimov získali ve skupině B zlatou medaili Petr Košťál a Marcel Grüner a bronz Michal Klímek a Matěj Bryndač. Bronzová medaile patřila rovněž Vojtovi Brabencovi a Matyášovi Poledníkovi ve skupině A. Stříbrnou medaili si vybojovali Samuel Glac a Vojta Matuš a zlato si odváželi Marek Waliszevski a Matyáš Bouchner z Ostravy. V kategorii B - středně vyzrálí hráči od 10 do 13 let bylo přihlášených 16 hráčských dvojic. Ti byli rovněž rozděleni vylosováním do dvou skupin a výsledky? Skupina A - 1. místo Matyáš Bouchner a Marek Waliszevski, 2. místo Jan Holuša a Ondra Javůrek a na 3. místě Patrik a Lukáš Matochovi. Ve skupině B se umístili na 1. místě Samuel Glac a Vojta Matuš, na 2. místě Vojta Přibyl a Richard Gemrot a 3. místo Dominik Kohut a Šimon Košťál. Medaile pro tým DDM Vratimov byly tentokrát jednou stříbro a jednou bronz! Badmintonový turnaj pro děti a mládež v Řepištích hostil i nejstarší kategorii mladých badmintonistů - ve věku 13 až 16 let. V konkurenci 12 týmů, kdy jsme měli možnost vidět opravdu zajímavé zápasy skončili na 1. místě David Kolpak a Ondra Hevessy, 2. místo Denis Pikonský a Honza Štivar a 3. místo patřilo dívkám Kristýně Kloknerové a Katce Odnogové. A tady máme pro tým DDM Vratimov jednu zlatou a jednu stříbrnou medaili. Děkuji všem hráčům za skvělé výkony, děkuji rozhodčím za spravedlivé soudcování a děkuji rodičům, kteří vytvořili bezvadnou atmosféru v řepišťské tělocvičně. Nemalé poděkování patří také sponzorům turnaje – firmě Ferrmon, a.s. a obci Řepiště. Zase na podzim se na Vás těšíme :-). Za tým organizátorů Marcela Grácová.