Nabídka ZÚ

21.08.2015

Pro školní rok 2015/2016 si Dům dětí a mládeže Vratimov připravil pro děti, mládež, ale i dospělé zájemce opět bohatou nabídku kroužků, klubů a kurzů. Jsou mezi nimi naše stálice, jako například mažoretky ZIK ZAK, ale také novinky, jako je třeba Grafický design, Robotika a Dřevař. Pro dospělé je připraven Taneční kurz. Kompletní nabídku naleznete od 1. září 2015 na těchto  webových stránkách nebo na facebooku DDM Vratimov. 

Pro úplný přehled o nabídce doporučuji navštívit DDM Vratimov 1. 9. 2015. Máme pro Vás připravený Den otevřených dveří a odpoledne Křižovatku zájmů pro děti. Na těchto akcích dostanete od nás kompletní nabídku aktivit pro nový školní rok. Můžete si prohlédnout naše prostory a dostanete odpovědi na své otázky. Od tohoto dne je možno přihlásit se do kroužků.

Činnost kroužků budete v tomto školním roce zahájena v týdnu od 21. 9. do 25. 9.2015 dle rozvrhu. Jde o zkušební provoz. Znamená to, že si můžete projít více kroužků, aniž byste se museli přihlašovat. Vyzkoušíte si, zda vybraná aktivita splňuje Vaše očekávání, vedoucí Vám odpoví na Vaše dotazy a představí plán činnosti kroužků na celý školní rok. V tomto týdnu mimořádně umožňujeme rodičům účast na kroužku. Jedinou podmínkou jsou přezůvky. 

Ostrý provoz kroužků bude zahájen v týdnu od 29. 9. do 2. 10. 2015. Věřím, že v naši nabídce najdete kroužek, který Vám a Vašemu dítěti zpříjemní volný čas.

Za kolektiv pracovníků DDM Vratimov

Bc. Hana Nevrlá ředitelka