Novinky

03.02.2020 Jarní prázdniny

V týdnu od 10. do 14. února 2020, v době jarních prázdnin okresu Ostrava, bude Dům dětí a mládeže Vratimov uzavřen. Probíhá pouze akce " Jarňáky" pro přihlášené děti. Pobočky FM mají normální provoz.

10.12.2019 Nabídka LDT 2020

Nabídka letních dětských táborů na rok 2020 zveřejněna 6. ledna 2020 po 8 hodině na webových stránkách Domu dětí a mládeže: www.ddmvratimov.cz sekce Tábory.

31.10.2019 Volná místa v kroužcích

Do kroužků s volnými místy se můžete přihlásit po dobu celého školního roku. Cenu vám případně upravíme.

VIZEGRADSKÁ ZÓNA PŘÍKLADŮ DOBRÉ PRAXE

18.01.2019 Ve dnech 20. – 24. ledna 2019 v rámci programu Mezinárodního visegrádského fondu proběhne projekt „Příklady dobré praxe„. Setkání se bude konat v polském Novom Sonči. Seminář je určen pro lidi, kteří pracují s mládežnickými organizacemi z Maďarska, Slovenska, České republiky, na Ukrajině a Polsku. Organizátorem projektu je Malopolské zemské projekční Headquarters.
 
Tématem semináře je prezentace osvědčených postupů v aktivitách organizace pro mládež, výměna zkušeností a vytváření nových projektových partnerství. Program zahrnuje představení jednotlivých aktivit zúčastněných institucí, propagaci příkladů osvědčených projektových postupů, workshopy, demonstrace, cvičení. Pořadatel zvolil pro pořádání kurzů polská města Nový Sonč a Krakov, stejně jako účast na aktivitách ve slovenské ve Staré Ľubovni. Hostitel semináře je Malopolské zemské projekční Headquarters. Pozvaní hosté představují Centra volného času ze Staré Ľubovňi, Dům dětí a mládeže s Vratimov, Foundation Nem Adom Fel Alapítvány Budapešť a Zakarpatský palác mládeže z Užhorodu. Projekt je spolufinancován Visegrádským fondem.
 
Leszek Olech

Video k projektu