LDT Míče, míčky, košíky VIII.

OBSAZENO!!!
Rekreační středisko Dálava - poblíž města Šternberka je místo, kde budeme trávit krásných 10 dnů s dětmi. Rekreační středisko se nachází ve vesničce Dalov-Horní Žleb v překrásné oblasti přírodního parku Sovinecko. Ubytováni budeme v budově a chatkách, kdy každá chatka je vybavena dvěma patrovými postelemi, v hlavní budově se nacházejí pokoje s různou kapacitou (2-6 osob). Vařit si budeme sami a plánujeme jídlo 5 - 6 x denně, dle programu. Pitný režim je samozřejmostí po celou dobu pobytu.
V oploceném areálu máme k dispozici spoustu místa na sportovní hry, hřiště a poblíž i koupání a kulturní památky.
Velice si vážím toho, že se o vaše děti bude starat opět stejná parta nadšenců - oddílových vedoucích, ale i personálu (kuchaři, zdravotník, programový vedoucí, noční ostraha) a tak se děti mohou těšit na své vedoucí předchozích ročníků tábora Míče, míčky, košíky. (např. Šodo, Pája, Peťka, Romik, Peťa, Táňa, instruktoři Denis, Filip, Nelka, Terezka.a další)

Cena zahrnuje dopravu, ubytování, program, 5 x - 6 x denně stravu (dle denního programu) - včetně svačin a pitného režimu.

Kód 178001
Název LDT Míče, míčky, košíky VIII.
Termín konání 04.07.2018 14:00 - 13.07.2018 16:00
Místo konání Dálava, Horní Žleb