LDT Robertova rebelie

OBSAZENO!!!
Letos se na táboře vrátíme k úspěšnému tématu Her o trůny, které byly naší celotáborovou hrou v roce 2015 a slavily u dětí velký úspěch. Tentokrát se ve světě Ledu a Ohně příběhově vrátíme zpátky do minulosti do doby, kdy rod Baratheonů v čele s nejlepším válečníkem své doby Robertem Baratheonem vyhlásil válku Targaryenům, kteří vládli Západozemí téměř 300 let. Cílem táborníků bude jakožto členů Baratheonské armády nebo armády spřátelených rodů Starků, Arrynů a Greyjoyů svrhnout Targaryeny a ukončit vládu draků, jejichž panování se pod šíleným králem Aerysem II. změnilo ve vládu zla a teroru. Neváhej a buď toho součástí!
Táborová základna na louce Nadějov je přesně to místo, kde stojí za to trávit prázdniny. V krásném a klidném údolí uprostřed lesa a bez elektřiny. Zábava a spousta přátel - zajištěno!
Louka Nadějov se nachází v krásném a klidném údolí v Oderských vrších nedaleko obce Lukavec. Okolní luky a lesy nabízí bohaté programové možnosti co do zaměření tábora směřujícího k rozvoji vztahu k přírodě a orientace v ní. Táborová základna disponuje napevno zbudovanou a dobře vybavenou kuchyní, jídelnou a umývárnou, ohništěm a také fotbalovým a volejbalovým hřištěm. Kolem louky protéká Nadějovský potok. K dispozici jsou dvě unimo buňky sloužící jako zázemí pro zdravotníka, resp. hlavního vedoucího a hospodáře. Děti jsou ubytovány ve stanech s celodřevěnou podsadou. Na základně není k dispozici přípojka elektřiny.
Další info a fotky z našich předchozích táborů naleznete na facebook.com/taborlukavec.

Kód 178002
Název LDT Robertova rebelie
Termín konání 06.07.2018 09:00 - 20.07.2018 16:00
Místo konání Lukavec u Fulneku
Hlavní vedoucí Jan Kludka
Věková skupina 10-17 let
Sraz účastníků 8:30 hod. u vlakového nádraží Vratimov
Vybavení na akci spacák! dále dle seznamu věcí
Cena 3900 Kč