Podzimní Praha

OBSAZENO :)
Pro děti jsme připravili výlet do Prahy na 3 DNY během podzimních prázdnin. Ubytování budeme v prostorách DDM Praha 2, kde si necháme SPACÁK, osobní věci a na toulky Prahou budeme vyrážet s batůžkem na zádech.
Program máme nabitý. Vydáme se do Leteckého muzea ve Kbelích. V rámci výukového programu "Židovské město" poznáme starou Prahu trochu jinak. Navštívíme komentovanou prohlídku moderně pojatou zoologickou expozicí Národního muzea, která děti zavede do pestrého světa živočichů, kteří obývají nebo obývali naši planetu. V podvečerních hodinách vyjedeme výtahem na vyhlídku Žižkovské televizní věže, která je nejvyšší pražskou stavbou. Stihneme i drobné nákupy.
Cestovat budeme MHD Praha.
Pro děti je zajištěn pitný režim, v neděli večeře, v pondělí a úterý celá strava. Sraz dětí je v neděli 7:05 vlakové nástupiště OSTRAVA - STODOLNÍ a návrat tamtéž je v úterý 15:12 hod. (příjezd vlaku).
Děti musí mít s sebou SPACÁK, přezůvky, batůžek pro toulky Prahou, pláštěnku, spodní prádlo, ponožky, hyg. potřeby, kartičku zdravotní pojišťovny, pití, jídlo na ČT, kapesné dle vlastního uvážení. Přihláška a platba je do pondělí 22. 10. 2018.

Kód 185403
Název Podzimní Praha
Termín konání 28.10.2018 07:00 - 30.10.2018 15:30
Místo konání Praha
Hlavní vedoucí Renáta Míčková
Sraz účastníků 7:05 vlakové nástupiště Ostrava-Stodolní
V ceně zahrnuto viz popis
Jiná ujednání přihlášení do pondělí 22. 10. 2018.