Novinky

10.12.2019 Nabídka LDT 2020

Nabídka letních dětských táborů na rok 2020 bude zveřejněna 6. ledna na webových stránkách Domu dětí a mládeže. www.ddmvratimov.cz

31.10.2019 Volná místa v kroužcích

Do kroužků s volnými místy se můžete přihlásit po dobu celého školního roku. Cenu vám případně upravíme.

LDT Zaklínač

OBSAZENO. Pobyt je určen dětem od 8 do 17 let (na tábor můžeme přijmout pouze děti, které již absolvovaly alespoň 1. třídu ZŠ-bez výjimek). Táborová základna na louce Nadějov je přesně to místo, kde stojí za to trávit prázdniny, nachází se totiž v krásném a klidném údolí uprostřed lesa, v krásné přírodě Oderských vrchů. Děti jsou ubytovány ve stanech s dřevěnou podsadou a na táboře není k dispozici elektrická přípojka. Cena zahrnuje dopravu, ubytování, program, 5x denně stravu - včetně svačin a pitného režimu.
V CTH Zaklínač se s dětmi vydáme do fantasy světa polského spisovatele Andrzeje Sapkowského, jehož příběhy zaklínače Geralta z Rivie proslavila také videoherní trilogie. Dětem v rámci tábora přiblížíme historii tohoto světa od Konjunkce sfér až do dnešní doby, kdy je zaklínačské řemeslo v úpadku, na zaklínače jsou pořádány pogromy a ti si tak musí pokusit najít znovu své místo ve společnosti. Děti se rozdělí do čtyř zaklínačských škol, budou plnit zaklínačské zakázky a v boji proti příšerám a nejtemnějším monstrům tohoto světa zdokonalovat své schopnosti a dovednosti. Jako každý rok jsme i letos připravili inovativní a zábavný herní mechanismus, který děti učí strategickému myšlení a vtáhne do příběhu i ty nejmenší z účastníků.
Hry v celotáborové hře jsou koncipovány tak, aby podporovaly spolupráci a zapojeny byly stejně všechny děti bez rozdílu věku. Těšíme se na Vás!

Další info a fotky z našich předchozích táborů naleznete na facebook.com/taborlukavec.

Kód 188001
Název LDT Zaklínač
Termín konání 29.06.2019 09:00 - 13.07.2019 11:30
Místo konání Lukavec u Fulneku
Hlavní vedoucí Jan Kludka
Věková skupina 8-17 let
Sraz účastníků 8:30 hod. u vlakového nádraží Vratimov
Vybavení na akci spacák! dále dle seznamu věcí
Cena 4150 Kč
Dokumenty ke stažení

Informace LDT Zaklínač.pdf