LDT Civilizace

OBSAZENO
Pozor! Tábor končí o den dříve!!!
Návrat z tábora: pátek 17. 7. 2020 cca v 17:00 hod.
Pobyt je určen dětem od 8 do 17 let (na tábor můžeme přijmout pouze děti, které již absolvovaly alespoň 1. třídu ZŠ - bez výjimek). Táborová základna na louce Nadějov se nachází v krásném a klidném údolí uprostřed lesa, v krásné přírodě Oderských vrchů. Děti jsou ubytovány ve stanech s dřevěnou podsadou a na táboře není k dispozici elektrická přípojka. Cena zahrnuje dopravu, ubytování, program, 5x denně stravu - včetně svačin a pitného režimu.

V rámci CTH Civilizace se s dětmi přesuneme do apokalyptické budoucnosti, kdy se Země stala neobyvatelnou vinou události zvané "Zničující chyba". Nadnárodní korporace ovládající nové uspořádání lidské společnosti proto musejí hledat nové místo pro život, kam se trosky lidstva mohou přesídlit. Vydávají se na cestu do vzdálených galaxií a hvězdokup s jediným cílem - kolonizovat vesmír a vytvořit novou CIVILIZACI.
V příběhu, který připravujeme, budeme akcentovat témata vyčerpatelnosti zdrojů Země, vztahu k planetě. Uvědomění si, že tak, jak se my chováme k planetě, může se ona chovat k nám a že lidstvo a civilizace, na které vyrostlo, nemusí být věčné.

Upozornění na podmínku přijetí dítěte na LDT - dítě je zdravotně způsobilé k účasti a podrobilo se stanoveným pravidelným očkováním (Zákon 258/2000 Sb. V platném znění).
Bez povinných očkování nelze dítě na tábor převzít.

Kód 198002
Název LDT Civilizace
Termín konání 04.07.2020 09:00 - 17.07.2020 17:00
Místo konání Lukavec u Fulneku