Novinky

29.10.2020 Dům dětí a mládeže Vratimov - uzavřen

Vážení rodiče. Vzhledem ke složitosti situace související s ochranou před onemocněním Covid 19, není stále jasné, kdy budeme moci znovu zahájit naši činnost. Proto jsme se rozhodli napsat Vám, že nebudeme zasílat oznámení o změnách, které mají za důsledek další omezení naší činnosti. Dáme Vám na vědomí až informaci, kdy budeme kroužky a další aktivity DDM Vratimov znovu otevírat. S přihlédnutím k celkové délce přerušení činnosti nebudeme kroužky nahrazovat, ale budeme krátit zápisné. To znamená, že změníme předpisy u všech kroužků. Pokud jste už kroužek zaplatili, bude vám vrácena poměrná část zápisného, pokud jste ještě kroužek neplatili, obdržíte nový, snížený předpis. Jelikož stále není jisté, kdy budou kroužky opět zpřístupněny účastníkům, budeme výši zápisného za kroužky přepočítávat až spolu se skutečným otevřením provozu DDM Vratimov. Celá situace nás velmi mrzí a po Vašich dětech už nám stýská. Těšíme se, až se prostory našeho „Domečku“ znovu naplní dětským smíchem. Přejeme Vám i Vašim dětem hodně trpělivosti, pevné nervy a stálé zdraví. Bc. Hana Nevrlá, ředitelka DDM Vratimov

Taškománie

Zrušeno!
Akce bude přesunuta na 14.11.2020.
Protože se v poslední době plátěné tašky těší velké oblibě, rozhodli jsme se pro Vás připravit výtvarný workshop, na kterém si společně ozdobíme tašky a to hned třemi výtvarnými technikami.
Cena akce je 200 Kč a té jsou zahrnuty 3 kusy tašek na osobu, spotřební materiál pro jednotlivé techniky a lektorka Evelína.
Více info: Klára Pastorková, k.pastorkova@ddmvratimov.cz, 604 516 187

Kód 104111
Název Taškománie
Termín konání 17.10.2020 09:00 - 11:00
Místo konání Vratimov DDM
Hlavní vedoucí Klára Pastorková
Věková skupina 12-99 let
Vybavení na akci přezůvky
V ceně zahrnuto 3 kusy tašek, spotřební materiál
Cena 200 Kč