LDT Míče, míčky, košíky IX.

O b s a z e n o. Rekreační středisko Dálava - poblíž města Šternberka je místo, kde budeme trávit krásných 10 dnů s dětmi. Rekreační středisko se nachází ve vesničce Dalov-Horní Žleb v překrásné oblasti přírodního parku Sovinecko. Ubytováni budeme v budově a chatkách, kdy každá chatka je vybavena dvěma patrovými postelemi, v hlavní budově se nacházejí pokoje s různou kapacitou (2-6 osob). Vařit si budeme sami a plánujeme jídlo 5 - 6 x denně, dle programu. Pitný režim je samozřejmostí po celou dobu pobytu.
V oploceném areálu máme k dispozici spoustu místa na sportovní hry, hřiště a poblíž i koupání a kulturní památky.
Velice si vážím toho, že se o vaše děti postará opět stejná parta nadšenců - oddílových vedoucích, ale i personálu (kuchaři, zdravotník, programový vedoucí, noční ostraha) a tak se děti mohou těšit na své vedoucí předchozích ročníků tábora Míče, míčky, košíky.
Cena zahrnuje dopravu, ubytování, program, 5 x - 6 x denně stravu (dle denního programu) - včetně svačin a pitného režimu.

Kód 188002
Název LDT Míče, míčky, košíky IX.
Termín konání 04.07.2019 16:00 - 12.07.2019 16:00
Místo konání Dálava, Horní Žleb
Hlavní vedoucí Marcela Grácová
Sraz účastníků 15:30 hod. u vlakového nádraží Vratimov
Vybavení na akci spacák! dále dle seznamu věcí
Jiná ujednání Info schůzka: 26.02.2019 v 18:00 hod.