18.02.2020 Jarní prázdniny FM

V týdnu od 24. do 28. února 2020, v době jarních prázdnin okresu Frýdek-Místek, bude provoz na frýdeckých pobočkách uzavřen. Probíhá pouze akce " Jarňáky Paskov" pro přihlášené děti. Pobočky Vratimov a Václavovice mají normální provoz.

LDT Míče, míčky, košíky X.

OBSAZENO. Rekreační středisko Tišnov - poblíž města Brna je místo, kde budeme trávit krásných 7 dnů s vašimi dětmi. Ubytováni budeme v budově a chatkách, kdy každá chatka je vybavena dvěma patrovými postelemi. Skvělá vlastní kuchyň nebudeme chybět ani letos, plánujeme jídlo 5 - 6 x denně, dle programu. Pitný režim je samozřejmostí po celou dobu pobytu.
V oploceném areálu máme k dispozici spoustu místa na sportovní hry, hřiště a poblíž i koupání a kulturní památky.
Velice si vážím toho, že se o vaše děti bude starat opět stejná parta nadšenců - oddílových vedoucích, ale i personálu (kuchaři, zdravotník, programový vedoucí, noční ostraha). Děti se mohou těšit na své vedoucí předchozích ročníků tábora Míče, míčky, košíky. (např. Čolda, Kača, Šodo, Pája, Tánik, Liborek, Jarda, Janka .a další)
Pobyt je určen dětem od 7 do 15 let.

Cena zahrnuje dopravu, ubytování, program, 5 x - 6 x denně stravu (dle denního programu) - včetně svačin a pitného režimu.

Kód 198001
Název LDT Míče, míčky, košíky X.
Termín konání 27.06.2020 10:00 - 04.07.2020 16:00
Místo konání Tišnov
Hlavní vedoucí Marcela Macurová
Sraz účastníků 9:30 hod. parkoviště nádraží ČD Vratimov